Kokosík

kokosový olej

Kokosík – absolutní novinka na trhu

16. 9. 2016  

O výhodách kokosového oleje bylo napsáno již mnoho, ale nyní se na trhu objevil produkt, který je nutno představit. Jedná se o BIO Kokosík 200 ml Wolfberry, jenž je naprosto unikátní pro péči o pokožku zejména miminek, již od narození. Tento kokosový olej neobsahuje žádné nečistoty, kaly, plísně, nežádoucí látky…

Důležitým měřítkem kvality je získáný certifikát 179/1/2016 od Evropské dermatologické organizace. Zde byl produkt podroben laboratorním testům kvality a čistoty.

Další předností právě Kokosíku je i jeho obal. Jedná se o tvrzený plast který se nerozbije, ale zároveň neobsahuje ftaláty ani další nežádoucí látky. Nemusíte se tedy při koupání miminka obávat nehody.

Kokosový olej v Kokosíku je získaný lisováním za studena a není žádným způsobem chemicky zpracovaný, navoněný, denaturovaný… Jedná se o čistou přírodní látku, která obsahuje mnoho minerálů, vitamínů a omega mastných kyselin, které jsou prospěšné pro pokožku, vlasy a nehty.

Použití není složité, postačí když miminku vložíte kávovou lžičku do koupele a máte jistotu, že jeho pokožka bude vyživována a hydratována.

Kokosík můžete zakoupit na eshopu wolfberry.cz

-> ZDE: www.wolfberry.cz/kokosik-wolfberry-bio-200-ml.html

Více informací o kokosíku, jeho použití a účincích naleznete na www.kokosik.cz