Přírodní hydratace a oživení pokožky

kokosový olej

Přírodní hydratace a oživení pokožky

16. 11. 2015  

Máte jemnou, suchou a citlivou pokožku, která volá po péči, hydrataci a oživení? Hledáte rady a tipy, jak ji znovu vyživit, aby vypadala mladší? Hledáte povzbuzující a čistě přírodní elixír mládí?

Zabraňte dalšímu vysychání pokožky

Pro vaši pokožku i pleť je ideálním pomocníkem jedinečný olej z kokosu, který je občas nazýván „přírodním antibiotikem“. Kokos totiž nenáleží jen mezi druhy exotického ovoce s lahodnou chutí i vůní, ale můžeme ho použít například jako masku na poškozené a roztřepené konečky vlasů nebo jako pleťový zábal či masážní olej. Výtažek z něho je známý jako vysoce zjemňující, regenerující a zvláčňující prostředek, který se hodí i k problematické a přecitlivělé pokožce. Mimo jiné se také výborně roztírá, vstřebává, nezanechává mastný efekt.

Pečujte o svoji kůži

Chránit svoji pokožku nestačí pouze při opalování a častém koupání, chceme-li vypadat stále mladě a zdravě, musíme jí věnovat dostatečnou péči celoročně. Používejte však pouze vyzkoušené výrobky se skvělými referencemi a dobrými výsledky. Kokosový olej patří k těm látkám, které naše tělo zvenčí chrání před škodlivými volnými radikály, hydratuje, vyživuje, pokožku udržuje elastickou a zdravou. Zabraňuje tak předčasnému stárnutí pleti a omezuje výrazně vznik vrásek a drobných obličejových linek, kterým lze při pravidelné kosmetické péči účinně předcházet právě tehdy, máte-li sklon k jejich tvorbě.

Všestranné využití

Chcete i vy vypadat stále svěží? Používejte luxusní kosmetické přípravky, kde je hlavní složkou blahodárný a zázračný kokosový olej. Nechte se unášet jeho typickou vůní i chutí, aplikujte ho i na rty jako balzám, do vody při koupelových kůrách a vychutnejte si pocit uvolnění při užití tohoto přírodního antioxidantu s velkým obsahem vitamínu E. Uděláte sobě a svému tělu medvědí službu, zpomalíte jeho stárnutí.